O SKLEPIE

Galeria Bursztynu PRESTIGE istnieje na rynku od ponad 20-stu lat.Specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnej biżuterii złotej i srebrnej z bursztynem i kamieniami szlachetnymi.

Nasze galerie oferują różnorodne kolekcje wykonane przez najlepszych polskich projektantów biżuterii.Cechuje je nowoczesność formy,doskonała jakość użytych materiałów ,ponadczasowość oraz wytworność która zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Galeria Bursztynu PRESTIGE należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników i posiada certyfikaty autentyczności wyrobów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych galerii które zlokalizowane są w sercu gdańskiej Starówki na ul. Mariackiej 45 oraz ul. Piwnej 1/2.

Serdecznie zapraszam,
Anna Niedzielska

OFERUJEMY

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

WZORNICTWO

PROFESJONALNA OBSŁUGA

1

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Bazą do stworzenia doskonałej biżuterii jest najwyższa jakość użytych materiałów.Bursztyn polskiego pochodzenia który proponujemy ,poddawany jest surowej selekcji pod kątem jego jakości i barwy.

2

WZORNICTWO

Aby wydobyć naturalne piękno bursztynu zaklęte w nim od milionów lat należy zadbać o wytworną oprawę.Ideą przewodnią naszej galerii jest połączenie nowoczesnego wzornictwa z ponadczasową klasyką.

3

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną jak i wysyłkową.Zatrudniamy profesjonalnych sprzedawców którzy porozumiewają się w kilku językach obcych,służą fachowym doradztwem tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

TOP